Vložit nový článek do kroniky

Vložení nového článku do kroniky je jednoduché. Stačí mít vlastní Google účet.
Po kliknutí na odkaz níže a přihlášení ke svému účtu budete vyzváni k potvrzení oprávnění k přístupu. Přístup bude potvzen nejpozději do 24 hodin a poté je možné článek vložit (přijde vám email, že přístup byl povolen s odkazem na dokument).

Jednoduší varianta, která platí i pro všechny, kteří vlastní Google účet nemají, je poprosit některého z radních studentské rady, kteří mají přístup ke studentskému účtu Google, kde je kronika automaticky přístupná, a ty vám s vložením článku pomohou či se přihlásí.

VLOŽIT NOVÝ ČLÁNEK DO KRONIKY

Nejnovější články vkládejte do dokumentu jako první (tj. nejstarší články budou nejníže). Respektujte prosím formátování nadpisů a běžného textu, tak jak je to v dokumentu předpřipraveno. Ihned po vložení článku budou všechny provedené změny publikovány na webu. Do textu je možné vkládat i fotografie.

Pro uznání zápisu do kroniky jako podmínky do předmětu Český jazyk musí být článek před vložením redigován s paní učitelkou. Podmínka bude uznána ve chvíli, kdy bude zápis - článek publikován na webu.